1. صفحه اصلی
  2. /
  3. وبلاگ
  4. /
  5. بیماری های جنسی
  6. /
  7. روش طبیعی برای تقویت...
blank

روش طبیعی برای تقویت جنسی آقایان

بالا بردن کیفیت رابطه جنسی سبب می شود بسیاری از مسائل عاطفی میان زوجین برطرف شود.  مطالعات اخیر نشان می دهند که رابطه جنسی سبب کاهش استرس و اضطراب، افزایش حس شادی، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش روان رنجوری و تسکین درد می شود. به همین دلیل تقویت جنسی آقایان و اهمیت به این رابطه مسئله بسیار مهمی است. روشهای زیادی وجود دارند که به فرد کمک می کنند تا به تقویت قوای جنسی بپردازد و کیفیت این رابطه را افزایش دهد. در این مقاله قصد داریم به چند روش طبیعی برای تقویت جنسی آقایان بپردازیم.

ادیب اکسیر، تولید کننده محصولاتی همچون پماد ادرار سوختگی اینولیکس، کپسول فنگریکس (داروی دیابت)، کپسول دامینست (تقویت جنسی خانم ها)، کپسول ویگرس (تقویت جنسی آقایان)، کپسول درمان کبد چرب سیلی دیانین، کپسول پونیکا (داروی کیست تخمدان)، دمنوش کارودیب، پماد سوختگی ادیب درم (پماد برای جای سوختگی)، كرم ضد جوش و ضد لک اديب درم، کپسول استرورست (درمان مشکلات یائسگی) ، پماد ترمیم کننده و اسکار (پماد برای جای زخم) و… در ایران می‌باشد.

خوردن میوه های خاصی

شواهد و مدارکی وجود دارند که نشان می دهند مصرف برخی میوه ها سبب تقویت جنسی آقایان می شوند، اما تحقیقات عمیق و پیوسته ای در مورد آنها صورت نپذیرفته است. میوه های گرم از جمله موز و آووکادو به تقویت جنسی آقایان کمک می کنند. همچنین این میوه ها ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تامین می کنند که سبب می شوند جریان خود در اطراف اندام تناسلی افزایش پیدا کند و سلامت زندگی جنسی ارتقا یابد.

شکلات بخورید

در طول تاریخ، شکلات نمادی از شهوت بوده است. این امر تنها به دلیل طعم دلپذیر شکلات نبوده است، بلکه دلیل دیگر آن این است که شکلات می تواند لذت جنسی را افزایش دهد. بر طبق مطالعات صورت گرفته در این زمینه، شکلات هورمونهای فنیل اتیل آمین و سروتونین را در بدن آزاد می کند. همین امر به تقویت جنسی آقایان کمک می کند. مطالعه دیگری نشان می دهد تاثیرات شکلات بر رابطه جنسی بیشتر فیزیولوژیک است تا بیولوژیک!

داروهای گیاهی خاص

به شام خود، مقداری ریحان و یا سیر به غذا اضافه کنید. بوی ریحان بسیار تحریک کننده است. سیر حاوی مقادیر زیادی آلیسین است که سبب می شود جریان خون افزایش یابد. تمامی این موارد به تقویت جنسی آقایان که از اختلال نعوظ رنج می برند کمک می کند. جینکوبیلوبا ( نوعی گیاه که در چین رویش می یابد ) منبع مناسب دیگری است که حاوی مواد ضد افسردگی است و اختلال نعوظ را در مردان درمان می کند. یوهیمبین ( نوعی گیاه که در غرب افریقا رشد می کند) گیاهی مفید برای تقویت جنسی آقایان و درمان اختلال نعوظ است. برخی مطالعات نشان می دهند که یوهیمبین می تواند اختلال نعوظ را از بین ببرد. همین امر بر کیفیت رابطه جنسی اثر می گذارد. اما به مطالعات بیشتری در این زمینه نیاز است.

برای تقویت قوای جنسی اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

احساسی که به خود دارید بر نوع رابطه جنسی شما اثر می گذارد. رژیم غذایی ناسالم و عدم ورزش کافی سبب می شود تصویر بدی از خود داشته باشید. همین امر بر کیفیت رابطه جنسی شما اثر می گذارد. برای تقویت قوای جنسی باید تمرکز خود را از روی نقاط ضعف تان بردارید و بر اعتماد به نفس خود تمرکز داشته باشید. همین امر سبب می شود رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنید.

ریلکس کنید و استرس را از خود دور کنید

مهم نیست بدن شما چقدر سالم است. استرس بر روی کیفیت رابطه جنسی اثر می گذارد و آن را خراب می کند. این امر به طور ویژه در مورد زنان صدق می کند. زنانی که در طول رابطه جنسی استرس دارند، نمی توانند رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنند. از طرفی دیگر، مردان برای رهایی از استرس به برقراری رابطه جنسی روی می آورند. گاهی اوقات همین تناقض میان مردان و زنان سبب می شود رابطه جنسی میان آنها به چالش کشیده شود. درمانگران جنسی پیشنهاد می دهند برای تقویت قوای جنسی، مردان و زنان باید استرس را قبل از برقراری رابطه از خود دور کنند. برای این کار انجام یوگا و یا حرکات آرامشی کمک زیادی به زوجین می کند.

برای تقویت قوای جنسی به اندازه کافی بخوابید

افرادی که از سبک زندگی سالم پیروی می کنند همیشه به اندازه کافی استراحت می کنند زیرا می دانند خواب کافی نقش بسیار مهمی در سلامتی آنها دارد. مشغله زیاد سبب می شود زمان زیادی برای برقراری رابطه جنسی در نظر گرفته نشود. افرادی که سر کار می روند و از پدر و مادر یا فرزندان خود مراقبت می کنند اغلب خستگی زیادی را تجربه می کنند و همین امر سبب می شود میل جنسی آنها کاهش پیدا کند. برای تقویت جنسی آقایان، خواب ظهر حتی به مدت 15 دقیقه معجزه می کند. پیروی از رژیم غذایی سالم سرشار از پروتئین بالا و کربوهیدرات پایین نیز روش بسیار مناسب دیگری برای تقویت قوای جنسی و بالا بردن کیفیت این رابطه است.

قبل از برقراری رابطه جنسی بحث و جدل نکنید

بحث و جدل با پارتنر جنسی سبب می شود تمایل به برقراری رابطه جنسی کاهش پیدا کند. این امر برای زنان از اهمیت بیشتری برخوردار است. تحریک احساسات نقش بسیار مهمی را در تقویت قوای جنسی و برقراری رابطه با کیفیت بازی می کند. به همین دلیل درمان گران جنسی توصیه می کنند از هرگونه بحث و جدلی قبل از برقراری رابطه جنسی به شدت بپرهیزید. برقراری ارتباط درست روش مناسبی برای کاهش درگیری هاست. اگر بحث و جدل میان شما و پارتنر جنسی تان زیاد است بهتر است از یک مشاوره کمک بگیرید.

برای تقویت قوای جنسی، با مشاور مشورت کنید

اگر روشهایی که تا به حال به آنها اشاره شد برای شما سودمند نبودند و هنوز به دنبال روشی برای افزایش کیفیت رابطه جنسی هستید، بهتر است با یک مشاور مشورت کنید. مشورت با یک فرد متخصص به شما کمک می کند تا ریشه مشکلات خود را بیابید و سپس وارد عمل شوید. مشاوران روشها و استراتژی های زیادی را برای افزایش و بهبود کیفیت رابطه جنسی پیشنهاد می دهند. برخی از این روشها بدین شرحند:

صحبت با شریک جنسی

شناخت ریشه مشکلات می تواند یافتن راه حل را ساده تر کند. اگر رابطه جنسی بی کیفیتی دارید و به دنبال حل این مشکل هستید بهتر است ابتدا ریشه مشکلات را بشناسید. روشهای زیادی وجود دارند که به طور طبیعی به تقویت قوای جنسی کمک می کنند. اما بهتر است بدانید این روشها اثرات یکسانی بر روی تمامی افراد ندارند. بهتر است آزمون و خطا کنید تا روش منحصر به فرد و مناسب خود ر بیابید. به این نکته توجه داشته باشید که برای برقراری رابطه جنسی با کیفیت باید از لحاظ روانی و جسمانی قوی باشید.

قرص تقویت نعوظ

در کنار تمامی مواردی که به آن اشاره کردیم، استفاده از مکملهای مناسب مانند قرص تقویت نعوظ نقش بسیار مهمی در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد. به این نکته توجه داشته باشید که مکملهای جنسی را باید تنها از داروخانه ها تهیه کنید. تمامی مکملهایی که در داروخانه ها به فروش می رسند دارای مجوز رسمی از سازمان بهداشت هستند.

سایر مطالب مرتبط با ادرار سوختگی، ترک پوستی، درمان سوختگی، زگیل تناسلی، لایه برداری، نازایی، هورمون زنانه، پماد ترمیم زخم، پماد سوختگی، کرم ضد جوش، کیست تخمدان و… را در سایت ادیب اکسیر مطالعه کنید.

ادیب اکسیر، تولید کننده محصولاتی همچون پماد ادرار سوختگی اینولیکس، کپسول فنگریکس (داروی دیابت)، کپسول دامینست (تقویت جنسی خانم ها)، کپسول ویگرس (تقویت جنسی آقایان)، کپسول درمان کبد چرب سیلی دیانین، کپسول پونیکا (داروی کیست تخمدان)، دمنوش کارودیب، پماد سوختگی ادیب درم (پماد برای جای سوختگی)، كرم ضد جوش و ضد لک اديب درم، کپسول استرورست (درمان مشکلات یائسگی) ، پماد ترمیم کننده و اسکار (پماد برای جای زخم) و… در ایران می‌باشد.

همچنین می‌توانید مطلب مربوط به بهترین درمان سوختگی، ادرار سوختگی کودکان را در وبلاگ ادیب اکسیر مطالعه کنید.

آنچه در این مطلب میخوانید !
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *