درباره ما

شرکت داروسازی ادیب اکسیر فعالیت خود را از سال 1389 به طور رسمی شروع کرده است. این مجموعه یکی از شرکت­ های بزرگ داروسازی در عرصه تولید دارو ­های انسانی است که با تکنولوژی پیشرفته خطوط تولید و مجموعه ­ای مجزا از ماشین آلات و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی (استفاده از ظرفیت خالی شرکت های معتبر ایران) و پرسنل کارآزموده و متخصص، هم اکنون بیش از بیست نوع فرآورده دارویی در دوز­ ها و اشکال گوناگون تهیه و به بازار عرضه می ­نماید. شرکت داروسازی ادیب اکسیر با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص نیرو­ های متعهد خود و با پشتوانه فلور غنی گیاهان دارویی زاگرس توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و قابلیت رقابت­پذیری بین المللی عرضه نماید. خانواده ادیب حسامی بیش از نیم قرن در حوزه گیاهان دارویی و بومی منطقه فعالیت داشته­ اند. یافته ­های این خانواده در حیطه طب سنتی با تحصیلات دانشگاهی دکتر محمدآسا ادیب حسامی شکل رسمی ­تر و جدی ­تر به خود گرفت. یکی از برند ­های اصلی شرکت، پماد سوختگی ادیب درم است که پژوهش ­های مختلفی با همکاری بسیاری از دانشگاه ­های مطرح جهان و ایران روی این پماد صورت گرفته است. به عنوان مثال این پماد دارای تاییدیه از دانشگاه دوسلدورف آلمان، دارای مدال برنز مسابقات جهانی اختراعات آلمان 2011 و همچنین مقاله بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تبریز است.
blank

در این شرکت از یک سامانه ارزشیابی کامل و استاندارد برای نظارت بر کیفیت استفاده می ­شود. در این سامانه کنترل ­های دقیق و مستمر در کلیه مراحل از زمان ورود مواد اولیه تا محصول نهایی در آزمایشگاه ­های کنترل کیفیت و واحد تضمین کیفیت شرکت صورت می­ پذیرد. تمامی فرآیند ­ها مطابق استاندارد ­های GMP و قوانین WHO طراحی و اجرا می گردد. بهره برداری از فناوری ­های جدید و دانش روز در شرکت ادیب اکسیر این امکان را برای مجموعه فراهم کرده است که ضمن دستیابی به کیفیت برتر در تولید محصولات خود قیمت ­های رقابتی مناسب را در قرارداد ­های تجاری و خرید محصولات دارویی در داخل و خارج کشور در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این شرکت با حضور در بازار ­های بین المللی، ثبت شعبه ­ها و دارو ­ها در بازار ­های هدف خارجی به عضویت بانک اطلاعاتی صادرکنندگان ایران درآمده است.

داروسازی ادیب اکسیر در فعالیتی چندوجهی با توسعه زیر ساخت­ ها، تحقیق و پژوهش، تولید و بازرگانی بین­ المللی و کسب سهم بیشتر از بازار ­های هدف تعیین شده، سبب توسعه اشتغال پایدار و ایجاد ثروت خواهد گردید.

افتخارات